Logo miasta częstochowy

W dniu 28 maja 2019r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych po raz kolejny organizuje ,,Dzień Osób z Niepełnosprawnością”. W tym roku przygotowuje go wspólnie z Urzędem Miasta (Wydziałem Zdrowia, Powiatowym Zespołem ds. Orzekania o Niepełnosprawności), Narodowym Funduszem Zdrowia, Częstochowską Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Częstochowie, Starostwie Powiatowym w Częstochowie (Wydziałem Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu) i Powiatowym Urzędem Pracy w Częstochowie w budynku przy al. Niepodległości 20/22 w Częstochowie.

,,Dzień Osób z Niepełnosprawnością” ma być okazją do zaprezentowania przez różne instytucje form wsparcia osób niepełnosprawnych. Wydarzenie będzie miało charakter poradniczo – informacyjny. Hasłem tegorocznej edycji jest ,,Żyj zdrowo!”, a motywem przewodnim – zdrowie.

Zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu podczas, którego pracownicy Częstochowskiego Centrum Świadczeń będą pełnić funkcję ekspertów i udzielać porad nt. form wsparcia osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin.

2 maja, 2019

Posted In: Aktualności, Bez kategorii